Skup Aut AutoGTA Wrocław

skup aut

Auto GTA to firma zajmującą się skupem aut, działająca przede wszystkim na obszarze województwa dolnośląskiego ale również województwa opolskiego i lubuskiego. W przypadkach indywidualnych – skup samochodów może odbywać się nawet na terenie całej Polski.

Skup aut dotyczy zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych oraz dostawczych. Firma oferuje również usługę skupu pojazdów specjalistycznych. Dla GTA Auto stan skupowanego auta nie stanowi żadnego problemu: bez względu na to czy samochód jest powypadkowy, zdekompletowany, zalany, zużyty, spalony czy po prostu nie nadający się do dalszej eksploatacji – auto zostanie odebrane a wszelkie formalności zostaną załatwione.

Auto GTA oferuje bezpłatny dojazd do klienta oraz darmową wycenę samej usługi, jaką jest skup samochodów – w przypadku pytań odnośnie kosztów, należy uzupełnić formularz wyceny znajdujący się na stronie internetowej bądź skontaktować się telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail. Należność za kupiony pojazd jest wypłacana również ekspresowo – w zależności od życzenia klienta – albo na numer konta albo gotówką.

AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8951876724
Regon
020742967
Siedziba

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

  • Skup Aut AutoGTA Wrocław