Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP

Profesjonalna obróbka metali wykorzystywana jest w wielu branżach P.G. Group specjalizuje się w precyzyjnej obróbce blachy oraz innych metali. Wykorzystywane na co dzień nowoczesne maszyny i doświadczenie pracowników bezpośrednio przekładają się na precyzję pracy.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

P.G. Group realizuje różnego rodzaju projekty, które wymagają profesjonalnego wykrawania, cięcia laserowego, gięcia, wykonania perforacji oraz zaginania. W zakresie cięcia laserem stosowane są uniwersalne technologie wykrawania w połączeniu z laserową wykrawarką, co umożliwia wykonanie bardziej skomplikowanych tłoczeń oraz gwintów. Materiały często poddawane obróbce to: stal nierdzewna, aluminium.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

W ofercie P.G. Group polecane są takie produkty jak: panele dachowe, blachy trapezowe, rynny, profile zimnogięte, sufity listwowe i rastwowe oraz wiele innych detali. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonanie wszystkich prac na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem innowacyjnych technik oraz niezawodnych urządzeń do obróbki metali.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8961302657
Regon
932645847
Siedziba

Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie

  • Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP
  • Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP