Firma Infortes – system ERP Wrocław

system erp

Firma Infortes to lider w branży informatycznej zajmujący się sprzedażą jak i serwisowaniem zintegrowanych systemów ERP, ułatwiających klientom prowadzenie przedsiębiorstwa. Marka działa na terenie całego kraju i współpracuje zarówno z firmami średniej jak i dużej wielkości, począwszy od branży handlowej po działalność usługową. Podejmuje również współprace z podmiotami z zagranicznym kapitałem.

Głównym założeniem Infortes jest pomoc przedsiębiorcom w doborze i wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, jak i finansowych. Firma posiada 15-letnie doświadczenie w integracji Comarch z aplikacjami zewnętrznymi. Prowadzi również serwis tego systemu oraz przydziela każdemu ze swoich klientów zespół konsultantów, pomagający w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z oprogramowaniem.

Celem firmy jest pomoc usługobiorcom w realizacji projektów. Usługa ta obejmuje dostawę i uruchomienie koniecznej infrastruktury teleinformatycznej, czyli serwerów, oprogramowania oraz niezbędnych baz danych. Infortes pomaga również użytkownikom w wyborze najbardziej korzystnego modelu finansowania całego procesu poprzez pozyskiwanie funduszy z unijnego budżetu.

Infortes Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992499879
Regon
932978690
Siedziba

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław

  • Firma Infortes – system ERP Wrocław