Centrum Gawłowska – fizjoterapia Wrocław

Centrum Rehabilitacji Gawłowska jest miejscem, gdzie zawsze możecie liczyć się z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że to od zabiegów zależne jest to, czy ktoś na nowo będzie mógł cieszyć się sprawnością, czy też nie.

fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

W naszym centrum oferujemy Wam najlepszą opiekę medyczną, która ukierunkowana jest na indywidualne potrzeby pacjentów. Zachęcamy do tego, aby poznać naszą ofertę na naszej stronie. Umożliwiamy również odbycie konsultacji osobistych z naszymi rehabilitantami. To oni pomagają dobrać takie zabiegi, które faktycznie są w stanie przynieść dobre efekty.

fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

W naszym centrum możecie zapisać się na takie zabiegi, jak terapia manualna, fizjoterapia, suche igłowanie, fala uderzeniowa skupiona i jeszcze wiele innych. Pamiętajcie również o tym, że wykonujemy krioterapię. Przekonajcie się, że takie "zamrażanie" jest w stanie przynieść niespodziewane efekty. Mamy nadzieję, że już niedługo dołączycie do grona naszych zadowolonych pacjentów. Zapraszamy.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8981153108
Regon
363264255
Siedziba

ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław

  • Centrum Gawłowska – fizjoterapia Wrocław
  • Centrum Gawłowska – fizjoterapia Wrocław